Mistrzostwa Polski samorządowców

7 października 2010 (artykuł sprzed 13 lat)
Urzędnicy marszałka Mistrzami Polski w piłce nożnej Urzędnicy marszałka Mistrzami Polski w piłce nożnej

Reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zdobyła w Stężycy złoty medal w turnieju piłkarskim, a w Redzie trójmiejscy samorządowcy uczestniczyli bez sukcesów w rozgrywkach siatkarskich. Zawody miały rangę resortowych mistrzostw Polski

.

Mistrzostwa Polski w piłce nożnej urzędów marszałkowskich odbyły się po raz trzeci. Na starcie stanęły reprezentacje 12 z 16 tego typu instytucji działających w naszym kraju.

W eliminacjach zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Z każdej po dwa najlepsze teamy awansowały do półfinałów. Sztuka ta udała się reprezentacjom województw: pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego i łódzkiego.

Do finału przebiły się dwa pierwsze z nich. W meczu o pierwsze miejsce Pomorze pokonało Lublin 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Piotr Bejrowski. Natomiast za najlepszego piłkarza mistrzostw uznano innego przedstawiciela Pomorza, Rafała Klajnerta. W pojedynku o trzecie miejsce Lubuskie pokonało Łódzkie 1:0.

POMORZE: Sławomir Lewandowski, Maciej Kowalczuk, Rafał Klajnert, Przemysław Dalecki, Piotr Bejrowski, Andrzej Kowalczys, Rafał Klawikowski, Tomasz Bejgrowicz, Michał Żywna, Dawid Bloch, Bartosz Rukszto, Dariusz Pyśko i Przemysław Brozdowski.

W Redzie już po raz czternasty odbyły się mistrzostwa Polski w piłce siatkowej pracowników samorządowych. W turnieju wzięło udział około 350 uczestników z 26 zespołów z całego kraju.

Grano w kategorii open oraz powyżej 45 lat. W tej pierwszej triumfowała Ostrołęka przed Mysłowicami, a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa gospodarzy. Pomorski Urząd Marszałkowski był jedenasty, a Gdynia osiemnasta.

W starszej grupie wiekowej najlepszy był Białogard przed Zabrzem. Reda zajęła ósme miejsce.

Można rozpocząć już przygotowania do kolejnego turnieju. Piętnaste mistrzostwa odbędą się już wiosną. W przyszłym roku Reda zaprasza od 14 do 17 kwietnia.

Opinie (14) 1 zablokowana

• .... a niektore Panie Urzednik z UM w Gdansku tez nieźle graja.....

...ale nam na nerwach!!!

• 8 0

• BANDA URZĘDOWYCH ZŁODZIEJI ! (1)

ciepła posadka po znajomości, rodzinne konszachty cały ten urząd rozpier... jeszcze na mecze sobie jeżdżą,wycieczki itd, itp za nasze pieniądze, Złodzieje !

• 8 3

• do kiel

Urzędowych złodzeji??? Kto cię uczył pisać tłuku!!!

• 1 1

• OBCIĄĆ IM TE PENSJE!

ZOBACZYLI BY JAK TO JEST...NIEROBY,TYLKO LUDZI WNERWIAĆ POTRAFIĄ, ZABRAĆ IM TE WSZYSTKIE PREMIE ,,UZNANIOWE", ,,ŚWIĄTECZNE" I TRZYNASTKI !

• 5 2

• Ludzie robią kariery..

• 3 0

• DO ROBOTY

A nie naśladować POrypanych POwców.

• 3 1

• No to Pomorze już jest gotowe na EURO 2012! ;)

No to Pomorze już jest gotowe na EURO 2012! ;)
    Proponuję wystawić reprezentację urzędników zamiast drużyny Smudy... - zwiększymy swoje szanse na jakikolwiek sukces :)

• 2 2

• Gratulację TEAMOWI z mojego Urzędu! (2)

W szczególności najlepszemu zawodnikowi turnieju, świeżo upieczonemu mężowi! To pewnie dzięki jego żonie ten sukces!:)

Oczywiście reszcie drużyny również wielkie dzięki:)

Mistrzowie oszustwa - tyle można powiedzieć
    Grał zawodnik, który nie był pracownikiem urzędu - niejaki Adam (nazwiska nie udało się ustalić) grał z 6 na plecach.
    po 1 - nie wiedział co to departament w Urzędzie
    po 2 - nie ma w składzie chłopaka o imieniu ADAM
    zatem mistrzostwo - ale nieuczciwie wywalczone

• 1 3

• not fair

Potwierdzam udział nieuprawnionego zawodnika w ekipie z Pomorskiego.
    Ten człowiek (Adam z 6 na plecach) trzeci od lewej w górnym rzędzie na zdjęciu w żółtych koszulkach pad artykułem http://www.woj-pomorskie.pl/Pages/Lang/pl/Params/L2lkLzkxMg==/Article/urzad_marszalkowski,news.html nie wiedział nic o swoim miejscu pracy i pracodawcy. Nie potrafił odpowiedzieć gdzie pracuje. A główny organizator, tak nieudolnie tłumaczył gdzie on pracuje, że było widać że coś nie tak. Gdy poprosiliśmy o listę zawodników odpowiedział "Listy zawodników zgłoszonych zostawiłem przez przeoczenie w pracy".
    Gratuluję sukcesu:
    srebra - Lubelskiemu
    brązu -Lubuskiemu
    Złota gospodarzom nie gratuluję, bo wywalczone nieuczciwie.
    Pozdrawiam z Mazowsza

• 0 2

• drujkarnia pomorska

"Pozdrowienia dla pseudo sędziów, gratulacje dla organizatorów. Widać, że Pomorze jest "silne organizacyjnie", jak to się jeszcze niedawno mówiło." (cyt)