- 1 Nowe wyzwania Fudeko GAS (22 opinie)
- 2 Kiedy transfery żużlowców Energi Wybrzeża? (90 opinii)
- 3 Arka Gdynia niepokonana po przerwach (67 opinii)
- 4 16-letni tenisista z międzynarodowymi sukcesami (20 opinii)
- 5 Dlaczego Lechia wygrała? (91 opinii)
- 6 Obrotowy Wybrzeża dobrej myśli przed Kaliszem
Grała IV liga
12 listopada 2002 (artykuł sprzed 21 lat)
Bałtyk Gdynia
Najnowszy artykuł o klubie Bałtyk Gdynia
IV liga. Jaguar Gdańsk wygrał w doliczonym czasie. Twierdza "Bałtyk Gdynia"
GRUPA POMORSKA.16 KOLEJKA
Flotylla Nordcoop Gdańsk - Cartusia 2:2 (1:1); Galant (1-karny), Lewandowski (67) - Młyński (30), Budziwojski (60).
Rodło Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:1); J. Borowski (41) - A. Borowski (6), Kokosiński (82).
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Starogard 3:1 (1:1); Rosiński (32, 89), Styn (48) - Wiśniewski (10).
Gryf 95 Słupsk - Pomezania Malbork 3:0 (0:0); Moszczyński (77), Mazgis (86), Piołunkowski (89). Czerwona kartka: Cicherski (Pomezania, 80).
Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Sztum 2:0 (1:0); Tuszkowski (25), Kugiel (70).
Kaszuby Połchowo - Pogoń Intermache Lębork 3:2 (0:1); Kaszubowski (60, 85), Pieter (90) - Kłos (8), Pietrzyk (77).
Piast Człuchów - Jantar Ustka 2:1 (0:0); Chaździak (61), Pruszak (90) - Iwan (75).
KP Sopot - Orlęta Półwysep Reda 0:0.
Wisła Tczew - Stolem Gniewino 0:0.
Mecz zaległy:
Chojniczanka Chojnice - Flotylla Nordcoop Gdańsk 2:2 (1:0); A. Borowski (10, 52) - Klimowicz (64), Chrostowski (82).
Kluby sportowe
Opinie
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
Wiadomości klubowe Bałtyku
Tabela
Piłka nożna - IV liga
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grom Nowy Staw | 5 | 5 | 0 | 0 | 17:4 | 15 |
2 | Wikęd Luzino | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:7 | 15 |
3 | Czarni Pruszcz Gdański | 5 | 4 | 1 | 0 | 15:4 | 13 |
4 | Jaguar Gdańsk | 5 | 4 | 0 | 1 | 18:9 | 12 |
5 | Bytovia Bytów | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | 9 |
6 | Pogoń Lębork | 5 | 3 | 0 | 2 | 11:10 | 9 |
7 | Anioły Garczegorze | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:8 | 9 |
8 | Stolem Gniewino | 5 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | 8 |
9 | Bałtyk Gdynia | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:7 | 7 |
10 | Gryf Wejherowo | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:11 | 7 |
11 | Pomezania Malbork | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:16 | 6 |
12 | Sparta Sycewice | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:16 | 6 |
13 | Chojniczanka II Chojnice | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | 4 |
14 | Wierzyca Pelplin | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:14 | 4 |
15 | KP Starogard Gdański | 5 | 1 | 0 | 4 | 11:14 | 3 |
16 | Radunia Stężyca | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:15 | 3 |
17 | Supra Kwidzyn | 5 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | 1 |
18 | Kolejarz Chojnice | 5 | 0 | 0 | 5 | 5:13 | 0 |
Wyniki 5 kolejki
- BAŁTYK GDYNIA - Chojniczanka II Chojnice 3:0 (2:0)
- JAGUAR GDAŃSK - Stolem Gniewino 2:1 (0:0)
- KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 1:3 (0:2)
- Pomezania Malbork - Sparta Sycewice 2:1 (2:1)
- Bytovia Bytów - Anioły Garczegorze 4:1 (3:0)
- Pogoń Lębork - Kolejarz Chojnice 3:2 (0:2)
- Wierzyca Pelplin - Supra Kwidzyn 1:1 (1:0)
- Radunia Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 0:4 (0:2)
- Gryf Wejherowo - Wikęd Luzino 1:3 (1:2)
Trójmiejskie drużyny
Piłka nożna
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 14 września 2024, godz. 14:45
-
1 września 2024, godz. 12:15
-
31 sierpnia 2024, godz. 15:00