- 1 Kiedy transfery żużlowców Energi Wybrzeża? (70 opinii)
- 2 Nowe wyzwania Fudeko GAS (11 opinii)
- 3 16-letni tenisista z międzynarodowymi sukcesami (20 opinii)
- 4 Dlaczego Lechia wygrała? (90 opinii)
- 5 Arka Gdynia niepokonana po przerwach (63 opinie)
- 6 Wraca trener od motoryki do Arki (79 opinii)
24. KOLEJKA:
Radunia Stężyca - Motława Suchy Dąb 5:1, Orzeł Trąbki Wielkie - Stolem Gniewino 1:1, Polonia Gdańsk - Huragan Przodkowo 1:1, KS Żukowo - GKS Sierakowice 0:2, GKS Kowale - GTS Kolbudy 2:3, Zapro Ujeścisko - Sporting Leźno 1:1, Celtic Reda - Gedania II 0:1. Pauzowała Arka II Gdynia.
1. Arka II (b) 22 50 72-14 15 5 2
2. Radunia 22 50 68-32 15 5 2
3. Stolem (s) 22 49 48-21 15 4 3
4. Polonia 22 40 44-29 11 7 4
5. Huragan 22 36 25-19 10 6 6
6. Sierakowice 23 32 36-46 9 5 9
7. Żukowo 23 31 37-29 9 4 10
8. Orzeł 22 29 27-27 7 8 7
9. Kolbudy 23 28 45-65 8 4 11
10. Sporting 23 24 39-44 7 3 13
11. Motława 23 23 29-52 7 2 14
12. Kowale (b) 22 21 25-51 6 3 13
13. Zapro (b) 22 20 26-54 5 5 12
14. Gedania II 23 20 23-40 5 5 13
15. Celtic (b) 22 13 24-51 3 4 15
GRUPA 2
24. KOLEJKA:
Rodło Kwidzyn - Powiśle Stary Targ 5:2, Czarni Pruszcz Gdański - Wierzyca Pelplin 2:1, LKS Waplewo - Kolejarz Chojnice 3:2, Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty x:x, Sokół Zblewo - Pogoń Smętowo 0:0, Brzoza Kleszczewo - Wietcisa Skarszewy 0:1, Agra Ostrowite - Subkovia Unia II 1:2, Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk - nie odbył się z powodu ulewy.
W środę odbędzie się zaległy mecz Waplewo - Tęcza.
1. Rodło (s) 24 60 79-27 19 3 2
2. Czarni 24 51 85-41 16 3 5
3. Wierzyca 24 48 63-23 14 6 4
4. Żuławy 23 44 53-30 13 5 5
5. Borowiak 23 44 39-28 14 2 7
6. Powiśle 24 40 33-36 12 4 8
7. Kolejarz 24 29 39-47 8 5 11
8. Sokół (b) 24 29 28-43 8 5 11
9. Pogoń P. 23 28 34-39 8 4 11
10. Tęcza (b) 22 28 34-55 8 4 10
11. Waplewo (b) 23 27 32-45 8 3 12
12. Brzoza 24 24 24-43 6 6 12
13. Agra (b) 24 23 33-44 6 5 13
14. Pogoń S. 24 23 35-55 7 2 15
15. Wietcisa 24 20 25-51 5 5 14
16. Subkovia Unia II 24 16 36-64 4 4 16
Opinie (24)
-
2004-05-16 22:30
Budzik wypad
Czarni Pruszcz Gd,
- 0 0
-
2004-05-17 00:03
Brawo Czarnuchy!
GDzie jest ten Pelplin!!!!!!!!!!
Budzik weaz sznur i powies sie a od Czarnuchow odp...sie- 0 0
-
2004-05-17 09:06
Arka nie odpusci
Stolem tylko zremisowal z Trabkami, to z awansu nici. Radunia pewnie wygrala z Motlawa i do IV ligi. Brawo Kupcewicz
- 0 0
-
2004-05-17 09:44
orły dbooojjjjjjj!!!!
brawo murzyny!! oby tak do końca sezonu :-)
- 0 0
-
2004-05-17 11:20
a mogło być nawet 3-0 dla czarnych, ale cóż niema co narzekać... pozdrawiam piłkarzy i kibiców....
- 0 0
-
2004-05-17 19:37
KIBIC
CO WY SOBIE LUDZIE WMAWIACIE PRZECIERZ TYLKO RODŁO AWANSUJE DO 4 LIGI A RESZTA SIE NIE LICZY. POZDRO DLA KIBICÓW RODŁA.
- 0 0
-
2004-05-17 21:27
Racja
Z takim trenerem do IV ligi !!! Budzik won ! Czarni !
- 0 0
-
2004-05-17 23:07
GKS to jest potęga!!
GKS Sierakowice na fali,kolejny dobry mecz.
Tylko SIERKA !- 0 0
-
2004-05-18 15:02
Radunia pany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko Radunia Stezyca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do BOJU !!!!!!!!!!!!!!!!!- 0 0
-
2004-05-18 15:09
Radunia Mistrze !!!!!!!!!!!!!1
Typujcie wynik meczu Stolem v Radunia
Moj typ to 1-1 lub wygrana Raduni Stezyca 3-1 !!!!!!!!
Bramki dla Raduni - Mierzejewski (2) i Giruć
Do boju Radunio !!!!!!!!!!!!!!!!!!- 0 0
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.